Zaznacz stronę

Windykacja należności od dłużnika jest tym, z czego coraz częściej korzystają przedsiębiorcy w Polsce. Jeżeli jesteś osobą fizyczną lub podmiotem gospodarczym i masz trudności z odzyskaniem swoich pieniędzy od kontrahentów to usługi oferowane przez Kancelarię Fideles są rozwiązaniem Twoich problemów. Z nami nierzetelność dłużników przestaje być problemem. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja firma otrzymała należne jej pieniądze za wykonaną pracę.

Kompleksowa obsługa wierzytelności

Nasza usługa obejmuje szeroki zakres działań, których celem jest sprawne i szybkie odzyskanie pieniędzy przez Klientów, którzy powierzyli nam swoją sprawę. Skutecznie zakończona windykacja jest możliwa dzięki prowadzeniu działań na wszystkich etapach dochodzenia roszczeń. Bez problemu stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym zleceniom, dając Klientom poczucie bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu. Umożliwiamy jednorazowe skorzystanie z usługi  lub podjęcie długoterminowej współpracy. 

Bezpieczna i skuteczna windykacja należności

Powierzona naszej Kancelarii windykacja nie wiąże się z żadnym dodatkowym ryzykiem. Skutecznie egzekwujemy od kontrahentów wierzytelności, nie pobierając przy tym opłat wstępnych, dzięki czemu nie obarczamy naszych Klientów dodatkowymi kosztami. Upoważnienie nas do przeprowadzenia windykacji jest dobrym wyborem prowadzącym do polepszenia funkcjonowania firmy w kontekście finansowym. Oferowana przez nas skuteczna windykacja należności oraz monitoring płatności to usługi, które z pewnością pełnią Twoje oczekiwania. Rzetelność i wysokie wyniki skuteczności naszej pracy to powód, dla którego możesz nam zaufać.

Windykacja – do kogo jest skierowana?

Windykacja należności przeprowadzona przez naszą Kancelarię jest skierowana do osób i podmiotów gospodarczych, które:

  • mają problem z nieuczciwymi kontrahentami;
  • zmagają się z kłopotami w zakresie płynności finansowej swojej firmy;
  • bezskutecznie starają się odzyskać należności;
  • mają trudności z dyscyplinowaniem kontrahentów w zakresie terminowych płatności;
  • działają na terenie miast Katowice, Sosnowiec oraz innych miasta w całej Polsce.

Zasięg działań windykacyjnych Kancelarii Prawniczej Fideles

Działamy głównie na terenie miast Katowice i Sosnowiec, ale z usług windykacyjnych świadczonych przez naszą Kancelarię mogą korzystać osoby fizyczne i podmioty gospodarcze z całej Polski. Oferujemy także windykację zagraniczną w ramach której wszystkie działania ustalamy indywidualnie podczas rozmów wstępnych.

Dlaczego Fideles?

Nasze działania są ściśle nakierowane na osiągnięcie celu, czyli wyegzekwowanie całego długu od dłużników. Cały proces windykacyjny jest przeprowadzony rzetelnie i w ramach obowiązującego prawa, a skuteczność działań zapewniają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.