Zaznacz stronę

Sprzedam wierzytelność

Skontaktuj się z namiO nas

Skup wierzytelności to usługa, która pozwala na szybkie odzyskanie należności od niewypłacalnego dłużnika. Jest ona skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych i często jest najlepszym sposobem na poprawę lub odzyskanie płynności finansowej. Niewątpliwą zaletą tej metody jest też fakt, że nie obciąża ona kosztami windykacji osoby, która dany dług sprzedaje. W momencie przekazania wierzytelności wszystkie koszty i ewentualne komplikacje związane ze sprawą przechodzą na nowego właściciela długu.

W jaki sposób sprzedam wierzytelność?

Jeżeli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie „jak sprzedać wierzytelność?” albo „czy sprzedam wierzytelność, która jest przedawniona?” to w tym miejscu znajdziesz swoje odpowiedzi.

Kancelaria Fideles oferuje skup wierzytelności o różnym charakterze i stopniu trudności odzyskania długu. Proponujemy pomoc w przypadku zarówno roszczeń prywatnych i tych z prowadzonej działalności gospodarczej.

Należności z niezapłaconych faktur czy podpisanych umów mogą wkrótce przestać być Twoim problemem, nawet jeśli komornik od lat bezskutecznie stara się je odzyskać. Odkupujemy wierzytelności przedawnione, nieściągalne i na kwoty na tyle niskie, że kierowanie sprawy na drogę sądową jest nieopłacalne.

Dlatego jeśli minął termin, w którym powinieneś podjąć działanie, egzekucja komornicza nie przynosi oczekiwanego efektu lub po prostu chcesz jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze i pozbyć się problemu zalegającego długu, skontaktuj się z nami.

Dokumenty potrzebne do przygotowania wyceny

Prosimy o przesłanie dokumentów pocztą elektroniczną. Mieszkańcy miast Katowice i Sosnowiec mogą także osobiście dostarczyć kopie dokumentów do naszej Kancelarii.

Indywidualną wycenę dla każdej wierzytelności przygotujemy na podstawie poniższych dokumentów:
– kopia dokumentu, który jest podstawą roszczenia (np. podpisana umowa lub wystawiona faktura);
– kopia wyroku sądowego z nakazem zapłaty;
– kopia korespondencji komorniczej, ze szczególnym uwzględnieniem postanowienia o umorzeniu egzekucji.

Kancelaria Fideles prowadzi skup wierzytelności przez Internet na terenie całego kraju. Jeśli jednak chcesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do jednego z naszych biur, które znajdują się w miastach Sosnowiec i Katowice.